روش مچ کردن ریموت جک پارکینگی BFT PHOBOS

دو بار دکمه ok رو میزنیم دو بار دکمه منفی را میزنیم دو بار ok را دوباره می زنیم-هر دو دکمه ریموت را هم زمان با هم می فشاریم تا چراغ ریموت بعد ۲ ثانیه روشن شود.سپس یکی از دکمه های ریموت را فشار داده و در صورتی که گزینه ok 1X را دیدیم دوباره ok را زده و با با هم فشردن دکه مثبت و منفی از برنامه خارج می شویم.

فیلم مچ کردن ریموت بی اف تی فوبوس

روش مچ کردن ریموت جک پارکینگی V2 کالیپسو

آموزش مچ کردن ریموت جک پارکینگی
آموزش مچ کردن ریموت جک پارکینگی

ست کردن ریموت در جک وی تو کالیپسو و مدار کنترل CITY1 و یا CITY1-EVO تفاوتی با یکدیگر ندارد.مچ کردن ریموت در V2 نرم افزاری نیست و به وسیله قطعه سخت افزاری رسیور انجام می گیرد که روی مدار کنترل وصل می شود.

روش مچ کردن ریموت دولنگه:برای مچ کردن ریموت دکمه سخت افزاری روی رسیور را یک لحظه کوتاه می فشاریم ، چراغ چشمک زن روی رسیور روشن و خاموش می شود. سپس یکی از دکمه های ریموت وی تو را فشار می دهیم و رها می کنیم. چراغ چشمک زن با سرعت بیشتر روشن و خاموش می شود و چند لحظه بعد این چراغ کلا خاموش خواهد شد. اکنون ریموت شما ست شده است.

روش مچ کردن ریموت وی تو تک لنگه :دکمه سخت افزاری روی رسیور را دو بار به فاصله کوتاه فشار داده و رها کنید . بقیه مراحل مانند مچ کردن ریموت در دولنگه می باشد.

 

 

روش مچ کردن ریموت جک پارکینگی پروتکو مدار فرمان Q60:

جک پروتکو مدار کامل دیجیتال دارد که می بایست از طریق وارد شدن به برنامه اقدام به ست نمودن ریموت کرد.

مچ کردن ریموت دولنگه:از روی مدار کنترل جک پروتکو دو بار دکمه A را میزنیم، سپس دوبار دکمه B را از روی برد میزنیم.درادامه  یکی از دکمه های ریموت را می فشاریم و نگه می داریم و در آخر دکمه سوم یا C روی برد کنترل را فشار میدهیم تا صدای تیک تیکی از برد به نشانه مچ شدن ریموت بشنویم.

مچ کردن ریموت تک لنگه:از روی مدار کنترل جک پروتکو دو بار دکمه A را میزنیم، سپس سه بار دکمه B را از روی برد میزنیم.درادامه  یکی از دکمه های ریموت را می فشاریم و نگه می داریم و در آخر دکمه سوم یا C روی برد کنترل را فشار میدهیم تا صدای تیک تیکی از برد به نشانه مچ شدن ریموت بشنویم.

برای رفتن به حالت عادی دکمه اول را چند با فشار می دهیم تا دو عدد منفی کنار یکدیگر قرار گیرند.

فیلم مچ کردن ریموت جک پروتکو 

روش مچ کردن ریموت جک پارکینگی فراز سیماران :

مچ کردن ریموت جک فراز سیماران دقیقا مانند جک پارکینگی پروتکو و مدار Q60 است. با خواندن روش مچ کردن ریموت پروتکو می توانید ، ست کردن ریموت دردرب اتوماتیک فراز را به راحتی انجام دهید.

 

روش مچ کردن ریموت لایف:

ست کردن ریموت دولنگه جک لایف: در ابتدا کلید F1 را یک مرتبه فشرده، چراغ قرمز SX شروع به چشمک زدن می کند .حال دکمه A ریموت را فشرده تا چراغ سبز SX چشمک بزند. برای خروج از منو ۲ بار دکمه F1 را می زنیم.

ست کردن ریموت تک جک لایف: در ابتدا کلید F2 را یک مرتبه فشرده، چراغ قرمز DX شروع به چشمک زدن می کند .حال دکمه A ریموت را فشرده تا چراغ سبز SX چشمک بزند. برای خروج از منو ۲ بار دکمه F1 را می زنیم.

روش پاک کردن تمام ریموتها:کلید F1را دو بار می فشاریم تا چراغ سبز و قرمز SX و DX شروع به چشمک زدن کند، سپس کلید های ۱ و ۱۰ را نگه داشته تا اولین و دومین و سومین و چهارمین چراغ های افقی به صورت دو به دو چشمک زده تا خاموش شوند.سپس SX و DX چشمک می زند.برای خروج از منو ۲ بار دکمه F1 را می زنیم.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments