سیماران تنوع در محصولاتش را چه آیفون تصویری باشد و چه جک درب پارکینگی دوست دارد.حتی این سالها در تلاش است که به مانند سامسونگ و ال جی وارد صنف لوازم خانگی شدهتا بتواند بازار جدید دیگری ایجاد نماید. به طور قطع تمام ایده های سیماران به موفقیت نینجامیده ، اما باز هم برای سیماران تجربه ی خوبی داشته که سیماران همچنان به سیاست کار خود ادامه می دهد.

ورود به بازار جک ۲۴ ولت با فراز ۴T

هر چقدر سیماران در محصولات جک پارکینگی اش در مدلهای ۲۲۰ ولت خوب کارکرده بود ، اما در ساخت مدلهای ۲۴ ولت که بتواند در نبود برق نیز به کارش ادامه بدهد ، موفق نبوده و مشکلات فنی جکها و قیمت گذاری نادرست باعث شده تا نتواند جایی را در بازار پیدا کند.

سیماران قبل از این دو بار با فراز پی و اس محصولات ۲۴ ولت عرضه کرده بود که فراز پی به دلیل مشکلات فنی و قیمتی، فروش خوبی را تجربه نکرد و فراز اس نیز به دلیل قیمت بالایش و تفاوت قیمتی کم نسبت به بی اف تی فوبوس محبوبیت خاصی را پیدا نکرد.

اکنون سیماران جک درب اتوماتیک ۲۴ ولت دوباره شانس خود را امتحان می کند ، اما تفاوت این بار با بارهای گذشته در این است که سیماران اکنون با تجربه تر عمل می کند و سعی کرده ریسک در ساخت محصول را به حداقل کاهش دهد.

بررسی اولیه جک پارکینگی فراز 4T سیماران
جک پارکینگی

در یک نگاه جک درب برقی فراز ۴T زیباست و می تواند دل مشتریانش را به دست آورد ، اما موضوع اینجاست که نمایندگیهای فروش و مشتریان قبل از اینکه به زیبایی جک درب پارکینگ خود اهمیت دهند ، این برایشان مهم است که برای باز و بسته کردن درب پارکینگ از ماشین گرم و نرم خود خارج نشوند و جک درب اتوماتیک آنها با خرابی زود به زود با عمر کم مواجه نشود.

از این رو شرکت سیماران سعی کرده از تمام تجربه خود در این جکها استفاده نماید و مرحله کنترل کیفیت خود را طولانی تر کرده تا خیالش از بابت کیفیت جکها راحت باشد.

جکهای زیبا با قدرت و ۲۴ ولت

جکهای فراز ۴T زیبا هستند اما این جکها ظاهر غریبه ای برای ما ندارند ، قبلا ما این جکها را در چند برند نه چندان معتبر چینی دیده بودیم. اما به صورت کلی این جکها ظاهری شبیه جک کوچی دارند و قسمت بالایی جک که نزدیک شفت می باشد از استیل و قسمت انتهایی جک که موتور در آن جای دارد از پلاستیک ساخته شده است.

بررسی اولیه جک پارکینگی فراز 4T سیماران
جک پارکینگی

 

جک فراز ۴T به یک موتور ۲۴ ولت DC مجهز شده که توان مصرفی برابر با ۱۴۴ وات داردو حداکثر توان موتور ۳۵۰۰ نیوتن است.

به گفته سیماران موتورهای استفاده شده در این جکها ساخت تایوان می باشد که از لحاظ ساختاری بسیار پر قدرت می باشند.

از این مشخصات فنی جکها که بگذریم ، شفت فراز ۴T دقیقا ۳۵ سانتیمتر است که به گفنه کارشناسان سیماران،این جکها مناسب دربهایی با طول هر لنگه دومتر و ۳۵۰ کیلوگرم است . این مقدار نیرو کافی است تا مشتری را از خرید قفل برقی برای درب بی نیاز سازد. قدرت این جکها از رقبای خود مانند بی اف تی ایتالیا و زومر آلمان بیشتر است و این می تواند برگ برنده ای در دست سیماران باشد.

 

مدارفرمان فراز ۴T با روح Q60 پروتکو

تابلو و مدار فرمان استفاده شده در جک درب اتوماتیک فراز ۴T به ظاهر همانی است که در مدلهای دیگر فراز داریم . این ظاهر دقیقا بر گرفته از مدار پروتکو Q60 است که ساخت ایتایا می باشد.

بررسی اولیه جک پارکینگی فراز 4T سیماران
جک پارکینگی

تنها تفاوت ظاهری این مدار فرمان با مدار فرمان ۲۲۰ ولت شرکت سیماران ، ظاهر منبع تغذیه آن می باشد که ظاهر بزرگتری دارد.

این مدار فرمان را می توان به دو عدد باطری ۱۲ ولت مجهز نمود تا در نبود برق بتواند ذخیره کافی برای بازو بسته نمودن درب اتوماتیک را داشته باشد.

تمام متعلقات جک فراز تی فور مانند دیگر مدلهای فراز است و طراحی جدیدی در ریموتها و یا فلاشر و چشمی درب اتوماتیک در آن دیده نمی شود.

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments