تصاویر با کیفیت دوربین AHD را از دست ندهید

به دلیل تغییرات عمده در کیفیت ضبط تصاویر ، هارد دستگاه به سرعت پر خواهد شد و باید مقدار بیشتری از هارد را برای دستگاه در نظر گرفت. کیفیت دو تا چهار برابر بیشتر شده و به همین اندازه هارد دستگاه به سرعت پر خواهد شد. به طور مثال یک هارد ۵۰۰ گیگا بایتی که در دوربینهای آنالوگ ظرف ۲۰ روز کاملا پر می شد در دوربین های Ahd در کمتر از ده روز پر خواهد شد.

 

هارد مناسب را انتخاب نمایید

در مورد دوربین AHD بیشتر بدانیم.
هارد دوربین مداربسته

در خرید هارد دقت نمایید. چون هارد دستگاه باید از نوع پر سرعت باشد تا فشار کمتری به هارد آمده و تصاویر به راحتی روی آن ذخیره گردد. پیشنهاد ما هارد وسترن بنفش و یا سیگیت پر سرعت (۷۲۰۰ هزار دور در ثانیه) باشد.

از کجا بفهمیم هارد ما مشکلی دارد؟

۱- هارد دستگاه بسیار داغ است که این مورد در نهایت به هارد و دستگاه آسیب می زند.

۲- هر از چند گاهی دستگاه از حالت ضبط خارج می شود.

 

دوربین های آنالوگ و AHD با هم در یک دی وی آر سازگارند؟

هر دستگاهی قابلیت مخصوص به خودش را دارد. ممکن است دستگاهی بگیرید که اگر یک دوربین آنالوگ  در کنار سه دوربین ای اچ دی بزنید تمام تصاویر از دست برود و دستگاههای نیز وجود دارد که همه در کنار همدیگر به راحتی کار بکنند. پس قبل از خرید دی وی آر AHD و در صورت نیاز، از فروشنده محصول در این مورد سوال بفرمایید.

معمولا کیفیت دوربین آنالوگ در دستگاه دی وی آر AHD در بالاترین حالت خود قرار دارد و دستگاه دی وی آر ای اچ دی کاهشی در کیفیت دوربین آنالوگ ایجاد نمی کند.

 

کیفیت دوربین AHD  در دی وی آر های ضعیف تر:

اگر یک دوربین دو مگاپیکسلی را در یک دستگاه ضعیف تر که تا سقف یک و سه دهم مگا پیکسل ساپورت می نماید وصل کنید ، تصاویر دی وی آر تصاویر دوربین را تا مقدار پشتیبانی خودش کاهش داده و قادر نیست از تمام رزولوشن دوربین مداربسته استفاده نماید. البته بسته به نوع دی وی آر AHD ، برخی دی وی آر های یک و سه دهم مگاپیکسلی می توانند در حالت زنده تصاویر دوربین با رزولوشن بالاتر را پشتیبانی نمایند.

پردازنده ها در دی وی آرهای AHD

در حال حاضر دو نوع پردازنده در دی وی آرهای AHD استفاده می شود ، پردازنده برتر بازار های سیلیکون کمپانی هواوی می باشد که قادر است از رزولوشن  ۱ و دو مگاپیکسل را پشتیبانی نماید ، پردازنده ضعیف تر مدل GM می باشد. این مدل بر خلاف دی وی آر های های سیلیکون درای خروجی AV نیز می باشد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments