آیفونهای تصویری معتبر ساخت داخل ایران و محصولات خارجی معمولا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. این خدمات می تواند در محل نصب انجام شود و یا در اقبال گارانتی هزینه ای بابت ایاب و ذهاب دریافت گردد. ما در اینجا شرایط گارانتی را توضیح خواهیم داد و شماره تلفن تماس با خدمات و گارانتی انواع آیفون تصویری را شرح میدهیم.

امتیازدهی به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکتها

ما در ابتدای این صفحه بر اساس استنباط شخصی به شرکتهای تولید کننده و واردکننده آیفون تصویری امتیاز داده ایم . این امتیاز بر اساس سابقه فعالیت شرکت ، مقدار گارانتی ، خدمات در محل نصب ، ایاب ذهاب رایگان و مقدار خدمات پس از فروش بعد از گارانتی داده شده است.

گارانتی آیفون تصویری و خدمات پس از فروش آن
گارانتی آیفون تصویری

خدمات و گارانتی آیفون تصویری کوماکس

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت کوماکس توسط ایران کوماکس انجام می گیرد که برای رفع عیب این شرکت تکنسین در محل نصب ارسال خواهد کرد. این شرکت تنها هزینه ایاب و ذهاب را از مشتریان خواهد گرفت که مشکل در سیم کشی و نصب غیر استاندارد داشته باشد و بابت تعمیرات و تعویض قطعه هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد.

شماره تلفن تماس :۶۶۴۱۷۰۷۰
مدت گارانتی محصولات از طرف ایران کوماکس: دوسال
خدمات پس از فروش: ده ساله
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری سامسونگ

شرکت پارس کامتک نمایندگی خدمات شرکت سامسونگ را در محل نصب ارائه می دهد. این شرکت به صورت مرکزی بابت خرابی ها تکنسین به محل اعزام خواهد کرد.همچنین نصب گوشی های سامسونگ توسط شرکت به صورت رایگان انجام می پذیرد.

شماره تلفن تماس: ۸۸۵۵۹۴۷۸
مدت گارانتی محصولات از طرف پارس کامتک: دوسال
خدمات پس از فروش: یکسال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد

 


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری سیماران

سیماران شرکت تولید کننده ی آیفون تصویری در ایران می باشد. این شرکت به صورت مرکزی خرابی ها را به نزدیکترین شعبه خدمات ارجاع می دهد و مشکلات و خرابی ها در کمتر از ۲۴ ساعت مرتفع خواهد شد. این شرکت در تمامی استانها و شهرها شعبه خدمات پس از فروش داشته و خدمات و گارانتی در محل نصب انجام می پذیرد.

شماره تلفن تماس: ۸۸۸۳۸۴۰۰ داخلی ۱۱۵۷
مدت گارانتی محصولات از طرف سیماران: سی ماه
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری تابا

تابا نیز یکی از قدیمی ترین شرکتهای تولید کننده آیفون تصویری در ایران است که به صورت مرکزی اطلاعات خرابی ها را دریافت می کند و به نزدیکترین مرکز ارائه دهنده خدمات ارجاع میدهد. زمان ارائه خدمات این شرکت کمتر از ۴۸ ساعت می باشد.

شماره تلفن تماس: ۷۷۱۴۸۵۵۰-۲
مدت گارانتی محصولات از طرف تابا: ۳۶ ماه
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری تکنما

تکنما را هم نیز می توان عضو جدید صاحب نام کمپانی های سازنده آیفون تصویری تولید کننده داخلی دانست. این شرکت کمی پا را فراتر از شرکتهای قدیمی تر گذاشته و یکسال ماه وارانتی(گارانتی تعویض) ارائه می هد. با توجه به این که شرکت تکنما بیشتر در پروژه های بزرگ کار می شود، گارانتی بلند مدت و خوب می تواند تضمین کارش باشد.

شماره تلفن تماس: ۶۶۳۴۱۰۵۰-۲
مدت گارانتی محصولات از طرف تکنما: یکسال تعویض و دوسال تعمیر – جمعا سه سال گارانتی
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری الکتروپیک

الکتروپیک به همراه تابا شرکت با قدمت در تولید آیفونهای تصویری می باشد. این شرکت یکی از بهترین خدمات پس از فروش را در آیفونهای تصویری داخلی را در ایران ارائه می دهد.الکتروپیک خرابی ها را از طریق دفتر مرکزی خدمات دریافت کرده و به نزدیکترین مرکز خدمات خود ارجاع می دهد.

شماره تلفن تماس: ۷۷۳۵۶۶۶۶
مدت گارانتی محصولات از طرف الکتروپیک: سه سال گارانتی
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری سوزوکی

سوزوکی یک برند ژاپنی است که برند خود را به شرکت پارسیان تصویر فدک واگذار نموده است. توجه داشته باشید محصولات سوزوکی که از سال ۱۳۹۴ به بعد به فروش رسیده دارای گارانتی اصلی این شرکت می باشد. سوزوکی برای اینکه توجه مشتریان را به خود جلب کند بالاترین وارانتی (گارانتی تعویض) را در آیفون تصویری ارائه می نماید.

شماره تلفن تماس: ۷۶۲۱۵۶۶۲
مدت گارانتی محصولات از طرف پارسیان تصویر فدک : یکسال تعویض و دوسال گارانتی تعمیر 
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری آلدو

آلدو برند تولید کننده آیفون تصویری ایرانی است که خدماتش توسط شرکت پارسیان تصویر فدک انجام می شود. این همان شرکتی است که خدمات شرکت سوزوکی را نیز در سطح شرکت ارائه میدهد.

شماره تلفن تماس: ۷۶۲۱۵۶۶۲
مدت گارانتی محصولات از طرف پارسیان تصویر فدک : سه سال
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ندارد


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری اف اف

برند اف اف تکنولوژی توسط شرکت الکتروامید ساخته می شود. خدمات این شرکت نیز توسط همین شرکت ارائه می شود. این شرکت در حال حاضر گارانتی در محل ارائه نمی دهد و تعمیر و تعویض در محل شرکت الکترو امید انجام می پذیرد. بهتر است در هنگام خرید این محصول، از فروشنده گارانتی ارائه خدمات دریافت نمایید.

شماره تلفن تماس: ۳۳۱۱۶۶۶۷
مدت گارانتی  : دو سال (گارانتی در محل ندارد)
خدمات پس از فروش: ده سال
هزینه ایاب و ذهاب: ارائه نمی شود


 

خدمات و گارانتی آیفون تصویری کوماکس چین

کوماکس چین در مقطعی فروش بالایی را در ایران تجربه نموده است. اما پس از مدتی فروش این محصول تقریبا متوقف شد. علت این امر نبود هیچ گارانتی از طرف وارد کننده و یا فروشنده بوده است. اکنون نیز به علت قیمت پایین محصولات کوماکس چین و نیز سود سرشار آن برای برخی فروشندگان همچنان به فروش خود ادامه میدهد.
خدمات آیفونهای تصویر کوماکس چین توسط تکنسین های آزاد انجام می پذیرد که معمولا هزینه ی بالایی را برای دارندگان این سیستم ایجاد خواهد کرد. اگر به فکر تغییر آیفون تصویری خود هستید به صفحه سوالات متداول آیفون تصویری رجوع کنید.

شماره تلفن تماس: ——–
مدت گارانتی  : ندارد
خدمات پس از فروش: با پرداخت هزینه از طرف تکنسین
هزینه ایاب و ذهاب: دارد

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments