تکنما هم از رونمایی محصول جدید عقب نماند…

پس از الکتروپیک ، تابا و سیماران اینک نوبت شرکت تکنما رسیده که محصول جدید آیفون تصویری این شرکت را به بازار سیسمتهای حفاظتی ارائه کند.

درماه های اخیر ابتدا این شرکت الکتروپیک بود که پس از مدتها محصول جدیدی تولید کرد و از مانیتور ۴ اینچ مدل MTV-599 رونمایی کرد. سپس شرکت تابا بلافاصله مانیتور۷ اینچ مدل ۲۰۷۰ را عرضه کرد. هر چند که شرکت تابا با توجه به انتقال کارخانه از منطقه اتحاد به پرند و وسیع تر شدن کارخانه، در تولید محصولات جدید و مدلهای قدیمی پیشرفت قابل توجهی داشته و مشکلات عدم موجود بودن محصولاتش در چند سال اخیر را پشت سر گذاشته است حتی به تولید لامپ های ای ال دی نیز روی آورده است. و اما شرکت سیماران هم که از روی عادت تقریبا هر ماه از محصولات جدیدی پرده برداری میکند حالا از محصولات سیستم های حفاظتی و نظارتی گرفته تا لوازم خانگی منزل، از قافله عقب نماند و مانیتور ۴٫۳ اینچ مدل HS- 43TK را عرضه کرد.

تکنما و محصول جدیدش

امسال در نمایشگاه سیستمهای حفاظتی و امنیتی اصفهان شرکت تکنما محصول جدیدی را که آماده عرضه به بازار کرده را رو کرد. این شرکت که معمولا برخلاف دیگر شرکت های تولید کننده همچون تولیدات گذشته اش همزمان یک مدل خاص مانیتور تصویری را در دو سایز ۴٫۳ و ۷ اینچ تولید میکند این بار هم از همین سبک خود پیروی کرد و برای اولین بار مانیتور هندزفری (بدون گوشی) خود را وارد بازار نمود. مانیتورهایی که با توجه به قیمتهای بسیار رقابتی، طراحی خاص و منحصر بفرد و امکانات گسترده آنها میتوانند رقیبی بسیار قدرتمند برای مانیتورهای تصویری هندزفری (بدون گوشی) موجود در بازار باشند. در ذیل نگاهی داریم به مانیتورهای تصویری تکنما مدل های VDP E43  و VDP E70 .

شرکت تکنما هم محصول جدید ۴٫۳ و ۷ اینچش را معرفی کرد
آیفون تصویری تکنما e70
شرکت تکنما هم محصول جدید ۴٫۳ و ۷ اینچش را معرفی کرد
آیفون تصویری تکنما e43

بارزترین ویژگی های مانیتور جدید تصویری تکنما

  • سری جدید آیفون تصویری تکنما با دو ویژگی جدید به بازار رقابت وارد شده است ، مورد شاخص اولیه مانیتورها هندزفری بودن آنهاست که بدون گوشی طراحی شده و بیشتر در منازل لوکس کاربرد دارد و ویژگی ثانویه تغذیه ۲۴ ولت این مانیتورها است که می تواند کاربردی باشد و در هنگام نبود برق استفاده از آیفون تصویری را ممکن سازد.
  • موردی دیگری که خودنمایی میکند امکان اتصال ۳ دوربین مجزا بمنظور مشاهده سه مکان متفاوت مانند درب ورودی ساختمان، محوطه پارکینگ یا حیاط و همچنین درب ورودی واحد میباشد.
  • امکان باز نمودن انواع جکهای پارکینگی از طریق مانیتور تصویری در صورت عدم وجود ریموت کنترل
  • ویژگی دیگری هم که آنرا خاص تر میکند امکان اتصال زنگ درب ورودی واحد به مانیتور با ملودی متفاوت میباشد و در صورت وجود دوربین در بیرون درب ورودی واحد امکان شناسایی شخص بیرون درب با وضوح بسیار بالا را میسر میسازد.
  • همانند مدل قدیمی تکنما TM43 و TM70 که قابلیت ذخیره عکس را دارا بود این مدل هم از این ویژگی بهرمند میباشد و با اتصال یک حافظه مرکزی به پنل ورودی ساختمان امکان ذخیره اتوماتیک تصویر دوربین میسر میشود.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here